| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EI171RF Avertisseur radio Flash |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 195 mm |
| Garums | 175 mm |
| Strāvas padeve primārā | Strāvas padeve no elektrotīkla |
| Reakcijas temperatūra | 40 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191352103 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Citi |
| Maks. numuru tīklā | 12 |
| Testa/pauzes pogas veids | Kombinētais |