| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EI170RF Avertisseur radio Flash/vibreur |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 33 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Garums | 55 mm |
| Strāvas padeve primārā | Strāvas padeve no elektrotīkla |
| Reakcijas temperatūra | 40 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191352097 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Citi |
| Maks. numuru tīklā | 12 |
| Testa/pauzes pogas veids | Kombinētais |