| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EFI-4 40/0,03A, A G/kV Earth Leakage Circuit Breaker |
| Zīmols | ETI |
| ETIM | EC000003 |
| Sprieguma veids | Citi |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Stabu skaits | 4 |
| Nominālā bojājuma strāva | 30 A |
| Noplūdes strāvas veids | A |
| Īssavienojuma pārtraukuma spēja (Icw) | 10 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 3 kA |
| Biežums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3838895587132 |
| Montāžas metode | Citi |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |