| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EF COOPER ADD PULL STATION DUAL |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 83 mm |
| Augstums | 121 mm |
| Dziļums | 85 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Ziņapmaiņas veids | Ugunsdzēsības signalizācija (sarkana) |
| Radio sistēma | No |
| Ar stikla disku | No |
| Ar papīra vāku | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5021621251706 |