| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Interior Fitting System ED139P4 88×16×34.5MM |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617626046 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011617626046 |
| Platums | 16 mm |
| Augstums | 88 mm |
| Dziļums | 34.5 mm |
Cover bracket, 88 mm high, for mounting (inserting, turning) on EDF and WR profile rails, as well as for latching a partition wall on; to be used when installing devices at greater depths or with busbar systems; packaging unit — 4 pieces.