| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen lamp Philips EcoHalo Tw 35W GU10 230V 40D 1CT/10X5F |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Stara leņķis | 40 ° |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 2800 K |
| Lampas jauda | 35 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8727900864045 |