| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ecofit LEDtube 600mm 8W 840 T8 I |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 28 mm |
| Lampas efektivitāte | 100 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Garums | 602.5 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 8 W |
| Gaismas plūsma | 800 lm |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 240 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718699697044 |