| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Distribution Board BC-U-1/18-ECO Flush 1 Row 18 Modules IP40 |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Small Distribution Boards
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Signāls garāmejošajām durvīm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015082803551 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 265 mm |
| Augstums | 115 mm |
| Dziļums | 420 mm |
| RAL numurs | 9003 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Rindu skaits | 1 |
| Iebūvētais augstums | 0 mm |
| Pārsega veids | Durvis |
| Iebūvētais platums | 0 mm |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Iekšējais dziļums | 98 mm |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 18 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | Yes |
| Ar slēdzeni | No |
| Zemējuma spaiļu bloks | No |
| Neitrāls spaiļu bloks | No |
ECO Compact distribution board, flush mounting, white RAL9003, IP40 degree of protection to IEC/EN 62208, 18 module units, 1-row, protection class 2, totally insulated, approved for building service distribution boards in accordance with IEC/EN 61439-3 VDE 0660-600-3, enclosure completely made of ABS, for installing switching and protective devices, in accordance with dimension standard DIN 43 880, with an installation depth of 70 mm, AC 400 V, roHs-compliant, consisting of a plastic base with a top hat DIN-rail made of galvanized sheet steel, finger-proof IP2X neutral and protective conductor terminals , knockout cable entries on top and bottom, top with 46-mm device opening, transparent hinged flap flush with the front and featuring open-position latching, operator only with screw closures, top with sealable bottom, including inscription labels.