| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBM22H Eaton Memshield 3 MCB Distribution Board LV systems Final Distribution Boards |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Signāls garāmejošajām durvīm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5019586158512 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 440 mm |
| Augstums | 817 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| RAL numurs | 7004 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 130 mm |
| Rindu skaits | 2 |
| Iebūvētais augstums | 817 mm |
| Pārsega veids | Durvis |
| Iebūvētais platums | 440 mm |
| EMC versija | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Iekšējais dziļums | 100 mm |
| DIN-sliede | No |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 9 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |
| Zemējuma spaiļu bloks | No |
| Neitrāls spaiļu bloks | No |