| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBE - EnOcean 868MHz - Puck Blind control 2gang module to install in wallbox |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001330 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Autobusu sistēma KNX | No |
| Autobusu sistēma Powernet | No |
| Maks. žalūziju izeju skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Citas autobusu sistēmas | Citi |
| Vietējā darbība/rokas darbība | No |
| Ar slēdža funkciju | No |
| Ar LED indikāciju | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7332552010651 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480687905 |
| Strāvas veids | AC |
| Ievadu skaits | 32 |
| Autobusu sistēmas radio bieži | Yes |
| Maks. pārslēgšanas jauda | 600 W |
| Ar autobusa savienojumu | Yes |
| Pārslēgšanas strāva (pretestība) | 0 A |
| Autobusu sistēma LON | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Autobusu sistēma KNX radio | No |
| Radio bieži divvirzienu | No |
| Autobusa modulis noņemams | No |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 33 mm |