| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBC-J-0x72-EMPTY-BB-200A-M5 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Akumulators/akumulators |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430070722269 |
| Platums | 537 mm |
| Augstums | 1745 mm |
| Dziļums | 756 mm |