| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBC-I-0x96-EMPTY-BB-63A |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Akumulators/akumulators |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430070722214 |
| Platums | 356 mm |
| Augstums | 1370 mm |
| Dziļums | 725 mm |