| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBC-G-0x40-EMPTY-BB-400A-M6-23W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Akumulators/akumulators |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430028229857 |
| Platums | 1118 mm |
| Augstums | 1978 mm |
| Dziļums | 1091 mm |