| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBC-F-0x40-EMPTY-BB-200A-M6-23ML |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Akumulators/akumulators |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430028229758 |
| Platums | 625 mm |
| Augstums | 1978 mm |
| Dziļums | 937 mm |