| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EBB-250 M (230V 50) |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 275 mm |
| Augstums | 245 mm |
| Dziļums | 117 mm |
| Elektrības patēriņš | 89 W |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Darbība | Velkamais vads |
| Savienojuma spriegums | 230 V |
| Elektrības pieslēgums | Termināli |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Ar termisko aizsardzību | Yes |
| Higrostats | Nav |
| Louver | Nav |
| Gaisa daudzums, izkrauts | 250 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 2 | 200 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 3 | 135 m³/h |
| Spiediens 2 | 100 Pa |
| Spiediens 3 | 200 Pa |
| Piemērots elektroniskai vadībai | No |
| Piemērots transformatora vadībai | No |
| Maks. gaisa temperatūra | 40 °C |
| Piemērots frekvences kontrolei | No |
| Taimeris | Nav |
| Ar pretvārstu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893039699 |