| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Eaton Warranty Advance Product Line B, Distributed services (Physical format), Eaton Warranty extension for 3 years with a higher service level |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 4911 1010 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | No |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340686214 |
| Platums | 150 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Dziļums | 210 mm |