| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Eaton Ellipse ECO 1600 USB FR |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | PH |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000382 |
| Sprieguma veids | AC |
| Konstrukcijas veids | Brīvi stāvošs modelis |
| Ieejas spriegums | 161-284 V |
| Izejas spriegums | 161-284 V |
| USV tehnoloģija | Bezsaistes |
| Primārā frekvence | 46-70 Hz |
| Sekundārā frekvence | 50-60 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340621611 |
| Platums | 312 mm |
| Augstums | 305 mm |
| Dziļums | 81 mm |
| Svars | 7.8 kg |
| Pārejas laiks pilna slodze | 10.5 min |
| Piemērots tīkla pārvaldībai | No |
| USB interfeiss | Yes |
| Potenciāli brīvs slēdža kontakts | No |
| SNMP | No |
| Ar sakaru interfeisu RS-232 | No |
| Moduļu | No |
| Sekundāro fāžu skaits | 1 |
| Primāro fāžu skaits | 1 |
| Automātiskās izslēgšanas funkcija | Yes |
| Maks. sprieguma kropļojumu izeja (lineārā slodze) | 0 % |
| Izejas jaudas koeficients | 0.6 |
| Kopējā efektivitāte | 98 % |
| Efektivitāte eko-režīmā | 98 % |
| Ievades savienojums | Aizsargkontakts (F tips) |
| Izejas savienojumu skaits C13 | 0 |
| Izejas savienojumu skaits C19 | 0 |
| Izejas savienojumu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 0 |
| Izejas savienojumu skaits fiksēts savienojums | 0 |
| Izejas efektīvā jauda | 1000 W |
| Izejas šķietamā jauda | 1600 VA |
| Izejas savienojumu skaits franču standarts (E tips) | 8 |