| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Eaton Easy Battery+ product E, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | No |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3553340686474 |
| Platums | 150 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Dziļums | 210 mm |