| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Easy UPS 3M Parallel Kit for 60-200 kVA |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Kabeļu komplekts |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0731304346951 |
| Platums | 5000 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 150 mm |