| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Easy UPS 1Ph on-line rail kit 700 mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0731304345268 |
| Platums | 41.4 mm |
| Augstums | 42.6 mm |
| Dziļums | 700 mm |