| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | easy eco C35 E14 240V 18W Clear |
| Zīmols | Bailey |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E14 |
| Gaismas plūsma | 210 lm |
| Kopējais garums | 98 mm |
| Diametrs | 35 mm |
| Lampas forma | Svece |
| Lampas spriegums | 220 V |
| Krāsu temperatūra | 2800 K |
| Lampas jauda | 18 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8714681260999 |
| Energoefektivitātes klase | D |
| UV aizsardzība | Yes |
| Vīts stikls | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 2000 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 18 kWh |
| Lampas apzīmējums | Citi |