E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 image 1
E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 image 2
E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 thumbnail 1
E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12 thumbnail 2
Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015081643103
MPN: 166830
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums E76-UV020P-M12 Sensor, no entry, M18, Sn=8-20mm, 10-30VDC, PNP, M12
Zīmols EATON
Kategorijas Krāsu sensori
Izcelsmes valsts* IT
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC001822
Sprieguma veids DC
Maks. izejas strāva 100 mA
Lampas tips UV LED
Pārslēgšanas frekvence 445 Hz
Elektriskā pieslēguma veids Savienotājs M12
Komutācijas izejas veids PNP
Slēdža funkcijas veids Programmējams/konfigurējams
Bezslodzes strāva 0 mA
Gaismas veids Baltā gaisma
Gaišs punkts 0 mm²
Nominālais darbības attālums 20 mm
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081643103
Citi tehniskie dati
Mājokļa materiāls Plastmasas
Apkārtējās vides temperatūra -10-55 °C
Ar laika funkciju No
Pusvadītāju izeju skaits ar signalizācijas funkciju 1
Kontaktu baroto izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Ar iztukšošanas funkciju No
Ekspluatācijas aģents-drošības klase Drošības klase 2
Iestatīšanas procedūra Citi
Uztvērēja spektra frekvenču joslas veids Citi
Konstrukcijas tipa korpuss Cilindrs, ar skrūvju vītni
Lāzera aizsardzības klase Citi
Ar optiskās šķiedras savienojumu No
Ar maiņas objektīvu No
Optiskās virsmas materiāls Plastmasas
Kabeļa apvalka materiāls Citi
Materiāls optiskās šķiedras kodols Citi
Aizsardzības pakāpe (IP) IP67
Analogā izeja 0 V ... 10 V No
Analogā izeja 0 mA ... 20 mA No
Analogā izeja -10 V ... +10 V No
Analogā izeja 4 mA ... 20 mA No
AWG numurs 0
Platuma sensors 0 mm
Diametra sensors 18 mm
Sensora augstums 0 mm
Sensora garums 81.5 mm