E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable image 1
E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable image 2
E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable thumbnail 1
E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable thumbnail 2
Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4015081329045
MPN: 136111
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums E57SAL18A4E Proximity switch, E57 Premium+ Short-Series, 1 N/O, 2-wire, 40 - 250 V AC, M18 x 1 mm, Sn= 8 mm, Non-flush, Stainless steel, 2 m connection cable
Zīmols EATON
Kategorijas Tuvuma sensori
Izcelsmes valsts* MX
Harmonizētās sistēmas kods 8536 5080 00
ETIM EC002714
Sprieguma veids AC
Pārslēgšanās attālums 8 mm
Elektriskā pieslēguma veids Kabelis
Komutācijas izejas veids 2 vadi
Slēdža funkcijas veids Normāli atvērts kontakts
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 20-250 V
Konstrukcijas tipa korpuss Cilindrs, ar skrūvju vītni
Sensora mehāniskais montāžas stāvoklis Nav plakana
Barošanas spriegums 20-250 V
Veiktspējas līmenis saskaņā ar EN ISO 13849-1 Nav
SIL saskaņā ar IEC 61508 Nav
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4015081329045
Citi tehniskie dati
Kaskādes No
Mājokļa materiāls Metāls
Piemērots drošības funkcijām No
Pārklājuma korpuss Citi
Pārslēgšanas frekvence 20 Hz
Pusvadītāju izeju skaits ar signalizācijas funkciju 1
Kontaktu baroto izeju skaits ar signalizācijas funkciju 0
Aizsargāto pusvadītāju izeju skaits 0
Aizsargāto kontaktu baroto izeju skaits 0
Drošības komunikācijas saskarnes veids Nav
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 20-250 V
Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas 0 V
Sprādziendrošības kategorija gāzei Nav
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Nav
Maks. izejas strāva pie aizsargātas izejas 0 mA
Ar uzraudzības funkciju pakārtotajām komutācijas ierīcēm No
Iedarbināšanas veids Metālisks mērķis
Interfeisa veids Nav
Platuma sensors 0 mm
Izturīgs pret saspiešanu No
Diametra sensors 18 mm
Sensora augstums 0 mm
Sensora garums 64 mm
Aizsardzības pakāpe (NEMA) 4X, 6, 13
Videos
Apraksts
Proximity switch, Inductive Sensors, Product range: E57 Premium+ Short-Series, Connection: 2-wire, Design (outer dimensions): M18 x 1 mm, Rated operational voltage: Ue= 40 - 250 V AC, Rated switching distance: Sn= 8 mm, Type of mounting: Non-flush, 2 m connection cable, Contacts N/O = Normally open: 1 N/O, Material: Stainless steel, Degree of Protection: IP67, Standards: IEC/EN 60947-5-2