| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E27 Top Mirror GLS A60x105 230V 100W 5-C9 RC 1Khrs Clear Gold |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
E27 spuldzes
E27 kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000054 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Kopējais garums | 105 mm |
| Diametrs | 60 mm |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Lampas jauda | 100 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718309828899 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718309828896 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718309828893 |