| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E27 | PAR20 Dim | 3000 Kelvin | 500 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 500 lm |
| Stara leņķis | 30 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6923933820221 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5400848003495 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |