| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EV000098 Oven G45x72 24V 40W CC-6 1Khrs Frosted 300° |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
E27 spuldzes
E27 kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000051 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | E27 |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Diametrs | 45 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739046757 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739046754 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739046751 |