| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Light Bulb Clear E27 | G120 | 2700K Kelvin | 1055 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 8.2 W |
| Gaismas plūsma | 1055 lm |
| Stara leņķis | 360 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6923933815234 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5400848001972 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |