| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E27 | A60 Twilight | 2700 Kelvin | 470 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 718231 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 5.5 W |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Stara leņķis | 240 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581390980 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581390898 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |