| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E26 R120x150 220V 200W Clear |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
Kvēlspuldzes
E26 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000102 |
| Kontaktligzda | E26 |
| Kopējais garums | 120 mm |
| Diametrs | 150 mm |
| Lampas spriegums | 220 V |
| Lampas jauda | 200 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739070240 |