| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E14 T25x85 24V 15W C-2V 1.5Khrs Clear |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
E14 spuldzes
E14 kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E14 |
| Kopējais garums | 85 mm |
| Diametrs | 25 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 15 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739015791 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739015798 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739015795 |