| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E14 T25x70 235V 25W 3-CC9 RC 2Khrs Frosted |
| Zīmols | SPL Lighting |
| Kategorijas |
E14 spuldzes
E14 kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | E14 |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Diametrs | 25 mm |
| Lampas spriegums | 235 V |
| Lampas jauda | 25 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718739042605 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8718739042602 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8718739042609 |