| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E-bike docking station pillar steel PILA 3-sockets |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Virsmas apstrādes kontakti | Ar niķeļa pārklājumu |
| Apstrāde | Enerģijas bollards |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399530968 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 165 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Dziļums | 85 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 3 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |
| Miniatūru slēdžu skaits | 3 |
| Tīkla pieslēguma veids | Aizsargkontakts (F tips) |
| Polu skaits tīkla pieslēgums | 3 |