| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | M052650000 DUCT SHEARS |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Gala griešanas knaibles
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC002222 |
| Izolēts | Yes |
| Garums | 0 mm |
| Izolācijas aizsardzība 1000 V | No |
| Galvas platums | 0 mm |
| Galvas augstums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8000126052657 |
| Svars | 0 g |