| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Dual adapter for 185mm system, size NH00 |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Montāžas sliežu bruņojums | Nav |
| Elektriskā pieslēguma veids | Nav |
| Nominālā strāva In | 160 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081748808 |
| Kopnes attālums | 185 mm |
| Maks. kopnes biezums | 10 mm |
| Adaptera platums | 100 mm |
| Sliedes platums | 0 mm |
| Min. kopnes biezums | 10 mm |