DS204 M AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 M AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 M AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 M AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS204M AC-C16 30mA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542934509
MPN: 2CSR274001R1165
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS204 M AC-B16/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC002281
Nominālā strāva 16 A
Aizsargājamo stabu skaits 4
Pārrāvuma spēja 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542934509
Citi tehniskie dati
Platums 105 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums B
Nominālā bojājuma strāva 30 mA