DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS204 M AC-B13/0,03
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542934400
MPN: 2CSR274001R1135
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS204 M AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nominālā strāva 13 A
Aizsargājamo stabu skaits 4
Pārrāvuma spēja 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542934400
Citi tehniskie dati
Platums 105 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums B
Nominālā bojājuma strāva 30 mA