DS203 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203M AC-B50 30mA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542853404
MPN: 2CSR273001R1634
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS203 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nominālā strāva 63 A
Aizsargājamo stabu skaits 3
Pārrāvuma spēja 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542853404
Citi tehniskie dati
Platums 122 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums C
Nominālā bojājuma strāva 30 mA