DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203M AC-B25 30mA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542853107
MPN: 2CSR273001R1324
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS203 M AC-C32/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nominālā strāva 32 A
Aizsargājamo stabu skaits 3
Pārrāvuma spēja 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542853107
Citi tehniskie dati
Platums 122 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums C
Nominālā bojājuma strāva 30 mA