DS203 M AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 M AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 M AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 M AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS203M AC-C25 30mA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542933700
MPN: 2CSR273001R1255
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS203 M AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC002281
Nominālā strāva 25 A
Aizsargājamo stabu skaits 3
Pārrāvuma spēja 10 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542933700
Citi tehniskie dati
Platums 122 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums B
Nominālā bojājuma strāva 30 mA