DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 5
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 6
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 5
DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 6
RCBO DS203 AC-C20 30mA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542865902
MPN: 2CSR253001R1205
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS203 AC-B20/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC002281
Nominālā strāva 20 A
Aizsargājamo stabu skaits 3
Pārrāvuma spēja 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542865902
Citi tehniskie dati
Platums 87 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums B
Nominālā bojājuma strāva 30 mA