DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS202M AC-B50 30mA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542852407
MPN: 2CSR272001R1634
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS202 M AC-C63/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Harmonizētās sistēmas kods 8536 3030 00
ETIM EC002281
Nominālā strāva 63 A
Aizsargājamo stabu skaits 2
Pārrāvuma spēja 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542852407
Citi tehniskie dati
Platums 70 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums C
Nominālā bojājuma strāva 30 mA