DS202 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
RCBO DS202M AC-B40 30mA
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542852308
MPN: 2CSR272001R1504
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS202 M AC-C50/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Nominālā strāva 50 A
Aizsargājamo stabu skaits 2
Pārrāvuma spēja 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542852308
Citi tehniskie dati
Platums 70 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums C
Nominālā bojājuma strāva 30 mA