DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
Residual Current Breakers with Overload Protection - DS202 AC-B13/0,03
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542863700
MPN: 2CSR252001R1135
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums DS202 AC-B13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
Zīmols ABB
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
ETIM EC002281
Nominālā strāva 13 A
Aizsargājamo stabu skaits 2
Pārrāvuma spēja 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542863700
Citi tehniskie dati
Platums 70 mm
Augstums 93 mm
Dziļums 69 mm
Atbrīvošanas raksturlielums B
Nominālā bojājuma strāva 30 mA