| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Profile HSO/600 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | VN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000082 |
| Modelis | U profils |
| Garums | 48 mm |
| Nestspēja | 0 kN |
| Profila platums | 660 mm |
| Profila augstums | 26 mm |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7321677380657 |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Svars | 0 kg |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |