| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DPRO TWIST 45W/865 220-240V E27 6X1OSRAM |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000819 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 45 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4008321815040 |