| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | doppio pulsante |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Informācijas modulis |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199662978 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199662961 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 59.5 mm |
| Augstums | 18.4 mm |
| Dziļums | 13.9 mm |
| Ar mājokli | No |
| Zvanīšanas pogu skaits | 2 |
| Uzstādīšanas tehnika | Citi |
| Virsmas montāža | No |
| Saderīgs ar dzirdes aparātu | No |
| Satur tastatūru | No |
| Iegremdēta uzstādīšana | No |
| Tālummaiņa, panoramēšanas/noliekšanas funkcija | No |
| Manuāli regulējama kamera | No |
| Biometriskā lasīšanas stratēģija | No |
| Stratēģijas koda lasīšana | No |
| Lasīšanas stratēģijas datu nesējs | No |
| Ar dienas/nakts funkciju | No |