| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DOPPIO CONTATTO PER 300AV RC0071C |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199969947 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199926803 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8012199926797 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 185 mm |
| Augstums | 425 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Zvanīšanas pogu skaits | 0 |
| Uzstādīšanas tehnika | Citi |