| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Door Medusa 220x550 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Platums | 220 mm |
| Augstums | 550 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426212435 |
| Krāsa | Bezkrāsains |
| Modelis | Citi |
| EMC versija | No |
| Virsmas apdare | Citi |
| Stiklotu durvju versija | Yes |
| Versija kā durvis slēdža bloķēšanas atvienošanai | No |