| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Door contact sensor |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | TW |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0743172019349 |
| Platums | 175 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Dziļums | 10 mm |
Door contact sensor