| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DM. ADF 910ohms |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191300104 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 126 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Stabu skaits | 4 |
| Materiāls | Metāls |
| Ziņapmaiņas veids | Ugunsdzēsības signalizācija (sarkana) |
| Radio sistēma | No |
| Ar stikla disku | No |
| Ar papīra vāku | No |